Telefon alarmowy

32 215 34 39

603 092 506

Godziny otwarcia:
pon-pt: 800-2000
sobota: 800-1700
niedziela: 1000-1500

Przychodnia Weterynaryjna ORKA partnerem Polskiego Programu Weterynaryjnego

Kluczowe fakty

Pojedynczej praktyce weterynaryjnej skupionej na realizacji swojej podstawowej funkcji usługowej coraz trudniej organizacyjnie i finansowo sprostać wzorcom na miarę oczekiwań klientów, identyfikacji niezbędnych zmian, myślenia strategicznego oraz odpowiedniej komunikacji w mediach społecznościowych. PPW przyświeca idea zgodnie z którą stworzenie organizacji zrzeszającej wiele podmiotów w ramach zintegrowanej struktury, otwiera możliwość zastosowania rozwiązań, które jak dotąd nie występują na rynku usług weterynaryjnych w Polsce.

Działanie w ramach integracji ukierunkowane na propagowanie marki skupiającej specjalistów z różnych dziedzin weterynarii oraz biznesu i wynikająca z tego siła synergii organizacji o zasięgu ogólnopolskim, będą skuteczniejsze niż działania indywidualne.

Lekarze weterynarii, działając w zintegrowanej strukturze, będą mogli większą cześć czasu poświęcać na rozwój działalności usługowej, gdyż w zakresie organizacyjno-biznesowym rozwiązań i wsparcia dostarczy im PPW . 

https://www.ppwet.pl/kluczowe-fakty

Aktualności
SZANOWNI PAŃSTWO !!! W związku z sytuacją epidemiologiczną naszego kraju oraz ochrony naszych klientów oraz naszego personelu przed wirusem COVID-19 prosimy o dostosowanie się do naszych wskazówek:
Program profilaktycznych pakietów weterynaryjnych już w Naszej Przychodni
Skorzystaj z rozłożenia płatności na raty w systemie VetiRaty.
Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego jest bardzo częstym urazem występującym zarówno u psów jak i u kotów. Do zerwanie więzadła dochodzi podczas gwałtownego ruchu i obciążenia stawu kolanowego ze s...