Telefon alarmowy

32 215 34 39

603 092 506

Godziny otwarcia:
pon-pt: 800-2000
sobota: 800-1700
niedziela: 1000-1500

Przychodnia Weterynaryjna ORKA partnerem Polskiego Programu Weterynaryjnego

Kluczowe fakty

Pojedynczej praktyce weterynaryjnej skupionej na realizacji swojej podstawowej funkcji usługowej coraz trudniej organizacyjnie i finansowo sprostać wzorcom na miarę oczekiwań klientów, identyfikacji niezbędnych zmian, myślenia strategicznego oraz odpowiedniej komunikacji w mediach społecznościowych. PPW przyświeca idea zgodnie z którą stworzenie organizacji zrzeszającej wiele podmiotów w ramach zintegrowanej struktury, otwiera możliwość zastosowania rozwiązań, które jak dotąd nie występują na rynku usług weterynaryjnych w Polsce.

Działanie w ramach integracji ukierunkowane na propagowanie marki skupiającej specjalistów z różnych dziedzin weterynarii oraz biznesu i wynikająca z tego siła synergii organizacji o zasięgu ogólnopolskim, będą skuteczniejsze niż działania indywidualne.

Lekarze weterynarii, działając w zintegrowanej strukturze, będą mogli większą cześć czasu poświęcać na rozwój działalności usługowej, gdyż w zakresie organizacyjno-biznesowym rozwiązań i wsparcia dostarczy im PPW . 

https://www.ppwet.pl/kluczowe-fakty

Aktualności
Miło nam poinformować, że nasza Przychodnia przystąpiła do Polskiego Programu Weterynaryjnego. Silniejsi Razem.
Pożywna i ekologiczna – taka jest nowa karma dla zwierząt wyprodukowana z…owadów. Produkt na razie jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii, ale kto wie – może już wkrótce pojawi się też na polskim ryn...
Poszerzamy naszą wiedzę, rozwijamy umiejętności dla dobra Waszych Pupili  
Behawiorystyka jest nauką zajmująca się badaniem zachowań u wszystkich organizmów żywych. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 215 34 39 lub bezpośrednio w naszej przychodni oraz w artykule.
Chcesz zmienić zachowania swojego pupila? Umów się na spotkanie z Behawiorystą. Więcej informacji w artykule lub pod numerem telefonu 32 215 34 39 lub bezpośrednio w naszej przychodni.