Telefon alarmowy

32 215 34 39

603 092 506

Godziny otwarcia:
pon-pt: 800-2000
sobota: 800-1700
niedziela: 1000-1500

XXVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ MAŁYCH ZWIERZĄT PSLWMZ

W dniach 24 i 25 listopada 2018 roku w Łodzi odbył się XXVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ MAŁYCH ZWIERZĄT PSLWMZ.

Lekarze z naszej przychodni mieli okazję uczestniczyć w tym ważnym spotkaniu.

Kongres składał się 6 sesji panelowych w trakcie których odbyły się wykłady z zakresu chirurgii, neurologii, chorób zakaźnych, radiologii, interny, położnictwa i chorób wrodzonych, a także z ortopedii, dermatologii, medycyny regeneracyjnej, okulistyki oraz onkologii, prowadzonych przez liderów w tych dziedzinach. 

Dzięki uczestnictwu w wykładach oraz ciągłym zdobywaniu wiedzy wciąż poprawiamy jakość naszych usług aby nasi pacjenci i ich właściciele byli zadowoleni i korzystali z jak najlepszych praktyk i umiejętności naszych lekarzy.

Zapraszamy do odwiedzin naszej klinki.

Aktualności
Miło nam poinformować, że nasza Przychodnia przystąpiła do Polskiego Programu Weterynaryjnego. Silniejsi Razem.
Pożywna i ekologiczna – taka jest nowa karma dla zwierząt wyprodukowana z…owadów. Produkt na razie jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii, ale kto wie – może już wkrótce pojawi się też na polskim ryn...
Poszerzamy naszą wiedzę, rozwijamy umiejętności dla dobra Waszych Pupili  
Behawiorystyka jest nauką zajmująca się badaniem zachowań u wszystkich organizmów żywych. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 215 34 39 lub bezpośrednio w naszej przychodni oraz w artykule.
Chcesz zmienić zachowania swojego pupila? Umów się na spotkanie z Behawiorystą. Więcej informacji w artykule lub pod numerem telefonu 32 215 34 39 lub bezpośrednio w naszej przychodni.