Telefon alarmowy

32 215 34 39

603 092 506

Godziny otwarcia:
pon-pt: 800-2000
sobota: 800-1700
niedziela: 1000-1500

XXVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ MAŁYCH ZWIERZĄT PSLWMZ

W dniach 24 i 25 listopada 2018 roku w Łodzi odbył się XXVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ MAŁYCH ZWIERZĄT PSLWMZ.

Lekarze z naszej przychodni mieli okazję uczestniczyć w tym ważnym spotkaniu.

Kongres składał się 6 sesji panelowych w trakcie których odbyły się wykłady z zakresu chirurgii, neurologii, chorób zakaźnych, radiologii, interny, położnictwa i chorób wrodzonych, a także z ortopedii, dermatologii, medycyny regeneracyjnej, okulistyki oraz onkologii, prowadzonych przez liderów w tych dziedzinach. 

Dzięki uczestnictwu w wykładach oraz ciągłym zdobywaniu wiedzy wciąż poprawiamy jakość naszych usług aby nasi pacjenci i ich właściciele byli zadowoleni i korzystali z jak najlepszych praktyk i umiejętności naszych lekarzy.

Zapraszamy do odwiedzin naszej klinki.

Aktualności
SZANOWNI PAŃSTWO !!! W związku z sytuacją epidemiologiczną naszego kraju oraz ochrony naszych klientów oraz naszego personelu przed wirusem COVID-19 prosimy o dostosowanie się do naszych wskazówek:
Program profilaktycznych pakietów weterynaryjnych już w Naszej Przychodni
Skorzystaj z rozłożenia płatności na raty w systemie VetiRaty.
Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego jest bardzo częstym urazem występującym zarówno u psów jak i u kotów. Do zerwanie więzadła dochodzi podczas gwałtownego ruchu i obciążenia stawu kolanowego ze s...