Telefon alarmowy

32 215 34 39

603 092 506

Godziny otwarcia:
pon-pt: 800-2000
sobota: 800-1700
niedziela: 1000-1500

Franciszek Kania

 Lekarz weterynarii

Współzałożyciel Kliniki.

 ...

 

Róża Orlik

 

 Lekarz weterynarii

Współzałożyciel oraz Kierownik Kliniki weterynaryjnej ORKA. W 1983 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie. W 2000 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób drobiu i ptaków ozdobnych oraz w 2004 roku specjalisty chirurgii weterynaryjnej.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach dotyczących radiologii i ultrasonografii oraz diagnostyki laboratoryjnej w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

 

 

 

 

 Krzysztof Orlik

 Lekarz weterynarii

Współzałożyciel Kliniki. Specjalista Radiolog

 

Aleksandra Bagniewska 

 Lekarz weterynarii

Studia na Wydziale Weterynaryjnym Akademii Rolniczej ukończyłam w Lublinie. Od ukończeniu studiów  stale uczestniczyłam w kursach i szkoleniach dotyczących chorób wewnętrznych psów i kotów, a także gryzoni i królików oraz w kursach podstawowej diagnostyki laboratoryjnej. Od 2001 roku wykonuję badania ultrasonograficzne u małych zwierząt.

W 2001 roku ukończyłam studia podyplomowe "Choroby psów i kotów"  i uzyskałam tytuł specjalisty.

 

Prywatnie jestem właścicielką 5 kotów i stadka kur.

 

 

 

Szymon Wargacki

Lekarz weterynarii

Studia ukończył na wydziale medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje podczas szkoleń i kursów specjalistycznych. Jego główne zainteresowania zawodowe to dermatologia, kardiologia, okulistyka i nefrologia. W wolnym czasie największą przyjemność sprawia mu kontakt z naturą. Prywatnie właściciel dwóch kotów.  

 

Ewa Parma

 

 

Dominika Jędrzejko

 

 

Dorota Ubych

 

 

Katarzyna Kowalcze

 

 

Żaneta Przybyła

 

 

 

 

 

Ewa Owsińska 

Pracownik sekretariatu