Telefon alarmowy

32 215 34 39

603 092 506

Godziny otwarcia:
pon-pt: 800-2000
sobota: 800-1700
niedziela: 1000-1500

Franciszek Kania

 Lekarz weterynarii

Współzałożyciel Kliniki.

 ...

 

Róża Orlik

 

 Lekarz weterynarii

Współzałożyciel oraz Kierownik Kliniki weterynaryjnej ORKA. W 1983 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie. W 2000 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób drobiu i ptaków ozdobnych oraz w 2004 roku specjalisty chirurgii weterynaryjnej.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach dotyczących radiologii i ultrasonografii oraz diagnostyki laboratoryjnej w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

 

 

 

 

 Krzysztof Orlik

 Lekarz weterynarii

Współzałożyciel Kliniki. Specjalista Radiolog

 

 

 

Renata Pniak

 

  Lekarz weterynarii

 

Aleksandra Bagniewska 

 Lekarz weterynarii

Studia na Wydziale Weterynaryjnym Akademii Rolniczej ukończyłam w Lublinie. Od ukończeniu studiów  stale uczestniczyłam w kursach i szkoleniach dotyczących chorób wewnętrznych psów i kotów, a także gryzoni i królików oraz w kursach podstawowej diagnostyki laboratoryjnej. Od 2001 roku wykonuję badania ultrasonograficzne u małych zwierząt.

W 2001 roku ukończyłam studia podyplomowe "Choroby psów i kotów"  i uzyskałam tytuł specjalisty.

 

Prywatnie jestem właścicielką 5 kotów i stadka kur.

 

 

 

Małgorzata Partyka

Lekarz weterynarii

Ze swoją pasją: medycyną weterynaryjną zetknęła sie jeszcze w czasach liceum podejmując pracę jako wolontariuszka w jednej ze słupskich przychodni weterynaryjnych. Następnie podjęła studia na wydziale medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, których cześć  zrealizowała w ramach wymiany studenckiej na Uniwersytecie w Pizie (Włochy) oraz uniwersytecie w Gandawie (Belgia). Jeszcze w trakcie studiów rozpoczęła regularne doszkalanie się uczestnicząc w  licznych konferencjach i szkoleniach z interesujących ją zagadnień. Niedługo po ukończeniu studiów, w 2014 roku, zdecydowała się wziąć udział w serii szkoleń organizowanych w Amsterdamie (Holandia) i Liege (Belgia) przez Improve International prowadzących do uzyskania tytułu specjalisty z zakresu chirurgii małych zwierząt.

Prywatnie nałogowy śpioch -na odwyku. Pasjonatka wszystkiego, szczególnie dobrej muzyki i smacznego jedzenia.

 

 

 

Szymon Wargacki

 Lekarz weterynarii

Studia ukończył na wydziale medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje podczas szkoleń i kursów specjalistycznych. Jego główne zainteresowania zawodowe to dermatologia i kardiologia. W wolnym czasie największą przyjemność sprawia mu kontakt z naturą. Prywatnie właściciel kota.

 

Dorota Ubych

Technik weterynarii

 

 

Katarzyna Kowalcze

 

Technik weterynarii

Ukończyłam technikum weterynaryjne w Bielsku - Białej. W trakcie czterech nauki w technikum odbyłam liczne praktyki zawodowe w gabinetach i lecznicach weterynaryjnych na terenie Bielska - Białej. Aktualnie uczęszczam na kurs Zoofizjoterapii psów i kotów we Wrocławiu pod patronatem Warszawskiej Izby Lekarsko - Weterynaryjnej ponieważ chciałabym się zajmować fizjoterapią psów i kotów .

 

Jestem szczerą miłośniczką zwierząt, sama posiadam psa rasy Samoyed i najbardziej rozpuszczonego kota świata.

Prywatnie pasjonuję się muzyką oraz książkami o tematyce fantasy i filmami Tima Burtona.

 

 

Ewa Owsińska 

Marzena Łuszczak

Pracownicy sekretariatu